Ліцейна газета «CosmoSHKOLiten»

   CosmoSHKOLiten – досить нове періодичне видання. Це газета учнівського самоврядування ліцею «Інсайт»,  у  якій ви можете знайти найсвіжіші новини, найактуальніші теми та найцікавіші огляди.

   Газета виходить раз у місяць, але робота над нею триває увесь час. Головний редактор ставить завдання, а учні, члени редакційної ради,  протягом місяця збираюсь необхідний матеріал, періодично обговорюючи ідеї на зборах. Кожен клас відповідає за певну рубрику, яка визначається на початку місяця. Інформації багато, крім того, треба ще знайти щось цікаве, актуальне, проблематичне, проводити опитування, брати інтерв’ю, проявити творчість. Все це ліцеїсти  встигають зробити за декілька тижнів, адже ідей та ентузіазму вистачає. Над дизайном та побудовою самої газети працює головний редактор. І як тільки все готово, народжується новий випуск    CosmoSHKOLiten – результат праці натхнених, творчих та енергійних учнів ліцею. Немає нічого кращого, як побачити результат своєї роботи. Тож, кожен новий випуск – це свято.

 Процес створення ліцейної газети  -  не простий, але коли її створює команда, можливо усе. І тому, газета ліцею «Інсайт»  є особливою. Ми самі створюємо CosmoSHKOLiten  -  для нас і про нас!

Любий друже! Якщо у тебе є багато неординарних ідей, ти працьовитий та відповідальний -  тоді приєднуйся до нас! Стань членом редакційної колегії! Ти отримаєш масу задоволення від спілкування, від незвичайних форм праці, здобудеш  нові навики в журналістиці! Будь тим, хто не боїться бути почутим, хто цікавиться ліцейним життям та життям молоді! НЕ будь байдужим!  Ми чекаємо на співпрацю!


З любов’ю та повагою,
Ваш головний редактор
Міхєєва Анастасія