Ліцею "Інсайт" 10 років!

Вознесенський ліцей

 

Цього року Вознесенський ліцей "Інсайт" святкує свій перший юбілей. Згадаймо перші 10 років нашого ліцею.

Рішенням Вознесенської міської ради 1 вересня 2002 року на базі загальноосвітньої школи № 6 було створено Вознесенський ліцей «Інсайт» - заклад нового типу ІІІ ступеню. Очолила заклад Жук Альбіна Анатоліївна, заступником директора призначено Колосову Людмилу Миколаївну. На перший курс ліцею «Інсайт» зараховано 52 учні. Всі вони в очікуванні чогось нового першими переступили ліцейний поріг. Саме завдяки першим учням, випускникам 2004 року, за невеличкий проміжок часу у ліцеї «Інсайт» з'явилась своя символіка - Прапор, Герб і Гімн. Символіку ліцею затверджено на засіданні учнівського самоврядування від 28 листопада 2002 року, під керівництвом першого Президента ліцею Кашарайла Віталія.

Ліцей випускає в самостійне життя своїх первістків, серед яких перші медалісти ліцею: золото - Папук Олена та Липетенко Діана, срібло – Соловйов Микола. На подвір’ї ліцею з’являється перша зірка. Ця зірка символ перемог наших випускників у змаганнях, конкурсах, олімпіадах, адже серед випускників 2004 року були зірки спорту, чемпіони України з карате Реп’янчук Інна та Цвігун Олександр, баскетболісти Кіца Олександр, Шевель Дмитро, художники Дяченко Сергій, Макаренко Володимир, Долуд Олена, поети Шаєва Олена, Косько Анна, Гриценко Олександр, золотий голос ліцею Іордан Тетяна та посмішка ліцею Щуцький Дмитро.

Директором ліцею призначено Кожухаренко Ірину Володимирівну. Ліцей здобуває першу перемогу у загальноміському рейтинзі «Крок до успіху». Цей рік запам’ятався найбільшою кількістю перемог у Всеукраїнських предметних олімпіадах, вперше кращим учнем міста стала учениця ліцею Гурмаза Ірина. 2005 рік – це і перший КВК, перший випуск газети «Інсайт». А ще цього року Гушан Уляна Борисівна здобула перемогу у конкурсі «Панорама творчих уроків» в номінації «Математика». У 2005 році ліцей випустив клас активних, працелюбних, завзятих старанних дівчат, які в його історію увійшли, як клас «Амазонок»

Ліцей розпочинає роботу з волонтером корпусу миру Даніель Норіс, цього ж року кафедра суспільно - гуманітарних дисциплін нагороджена Дипломом першого ступеня в міському конкурсі на краще методичне об’єднання вчителів. Ліцей пишається найбільшою кількістю стипендіатів міського голови. Найбільш яскравою палітрою професій запам’яталися саме випускники 2006 року, обравши різні життєві дороги.

Цей рік запам’ятався цікавими тематичними виховними заходами, концертами. З цього року на базі закладу започатковано загальноміське свято Наума, на якому вшановують найкращих учнів – переможців Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та переможців малої академії наук. Переможцем міського етапу конкурсу «Вчитель року – 2007» в номінації «українська мова та література» стала Крахмленко Ірина Володимирівна.

Для ліцею цей рік став роком випробувань. Ліцей підтвердив своє звання закладу нового типу ІІІ ступеню, пройшовши атестаційну експертизу Управління освіти і науки Миколаївської держадміністрації та здобувши оцінку «добре». Переможцем міського етапу конкурсу «Вчитель року – 2008» в номінації «фізична культура» став Кисільов Сергій Георгійович. Також цього року ще одним випробуванням для вчителів та випускників стало зовнішнє незалежне оцінювання, яке вони пройшли відмінно – випускники ліцею стовідсотково вступили до вищих навчальних закладів України бюджетну форму навчання.

Директором ліцею призначено Гурмазу Оксану Володимирівну. З 2009 року активізується робота органів учнівського самоврядування - ліцейний Парламент здобуває перемогу у міському конкурсі «Лідер учнівського самоврядування» та отримує стипендію від провінції Хесекуа. Кращим учнем міста стає учениця ліцею «Інсайт» Кучеренко Ольга. Також цього року Кубрін Андрій приносить перемогу в конкурсі шкільних веб-сайтів. Переможцем міського етапу конкурсу «Вчитель року – 2009» в номінації «Світова література» стала Грижимайло Ольга Миколаївна.

Цей рік запам’ятався найбільшою кількістю медалістів. Золоті медалі отримали: Юрченко Ірина, Кириченко Вікторія, Гальчинський Костянтин, срібні медалісти – Козловська Вікторія, Бачинська Катерина, Компанцева Юлія. Педагогічний та учнівський колектив ліцею «Інсайт» здобув перемогу в загальноміському конкурсі творчих робіт «Емблема, прапор та гімн рідної школи», в обласному конкурсі на кращу модель роботи з обдарованою учнівською молоддю серед загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів ліцей посів ІІ місце. Переможцем міського етапу конкурсу «Вчитель року – 2010» в номінації «Правознавство» стала Міронова Ірина Ігорівна.

Вознесенський ліцей «Інсайт» стає переможцем у міському конкурсі на кращий кабінет української мови та літератури. Перемагає в міському конкурсі на реалізацію проектів створення шкільних «Євроклубів» та отримує стипендію провінції Хесекуа. Другий рік поспіль команда Вознесенського ліцею «Інсайт» приносить призове місце в обласному етапі Всеукраїнського турніру юних правознавців. Переможцем міського етапу конкурсу «Вчитель року – 2011» в номінації «Українська мова та література» стала Грижимайло Ольга Миколаївна.

Вся країна запам’ятає його завдяки Євро-2012, для ліцеїстів же цей рік запам’ятався шаленим ритмом життя, великою кількістю наказів, конкурсів, перемог та Випуском – 2012 року, але рік цей ще не завершено попереду на колектив ліцею нова історія і писати її сьогоднішнім учням та вчителям ліцею.


Інші статті