Закінчилися змагання з гандболу

 

 

Ось і закінчився міський етап змагань з гандболу! Нелегким він видався для наших спортсменів. 

 

 

Під керівництвом тренера Журавльова Є.С. і улюбленого "талісмана" команди  завуча ліцею "Інсайт" Крахмаленко І.В. йшли до перемоги наші гандболістки! Після 2-ох блискучих перемог над збірними Гімназії (3:2) і школи №4 (2:1) ми були на сьомому небі від щастя! Але омріяна перемога вислизнула з наших рук – ми програли у півфіналі з рахунком (0:2).

Та все ж , незважаючи на поразку та за підтримки всієї ліцейної родини  -  наша команда знову повірила в свої сили і в фіналі з рахунком (5:2) перемогла команду школи №8, зайнявши почесне 3-є місце серед шкільних команд міста! Дівчата показали себе якнайкраще і були удостоєні звання "Найтактичнішої команди"!

Не слід забувати і про команду наших хлопців! Підтримуючи дівчат, вони готувалися до власних ігор. Недовго тренувавшись, вони розпочали серію блискучих перемог! Збірна гімназії - (4:1), команда школи №10 - (6:5) , команда школи №8 - (8:1)!!! Наші ліцеїсти, як нестримний потяг, неслись до перемоги! Та на жаль, у фіналі гра склалася не на користь команди ліцею, і в напруженій боротьбі, наша команда виборола почесне 2-е місце!

Чи вважаємо ми себе програвшими?Ні! Ми - переможці! Насамперед, ми перемогли самі себе! Ми повірили в свої сили, в друзів, в свою команду! Ми боротимемося і надалі, адже повинні відповідати почесному званню -  "Ліцеїст"!!!