Година коду 2015

 

З 7 до 13 грудня в рамках Всесвітнього тижня інформатики по всьому світу проходили уроки кодування «Година Коду» (Hour of Code).

Година Коду є глобальним заходом, який залучає десятки мільйонів учнів у більш, як 180 країнах світу. Глобальний захід «Година Коду» останніми роками залучає мільйони школярів по всьому світу. Кожен може організувати заходи в рамках Години Коду. Одногодинний курс доступний більш, як 40 мовами.

В Україні цей захід проходив за ініціативи Microsoft Україна та Фонду BrainBasket.

Година Коду – це освітній проект, мета якого – продемонструвати, що навчитися основам програмування може кожен, незалежно від віку, соціального статусу або знань. Протягом тижня десятки мільйонів школярів у всьому світі приєдналися до занять з програмування. У цьому році Україна вперше приєдналася до цієї глобальної освітньої ініціативи. Понад 12 000 учнів з 608 шкіл, а також громадські організації, бібліотеки та освітні центри підтримали ініціативу, організувавши уроки кодування.

Знайшли час прийняти участь у глобальній ініціативі і учні ліцею, які у візуальному середовищі виконували серію завдань і в підсумку отримали сертифікати які засвідчують що учасниками було продемонстровано розуміння

Для того щоб узяти участь у конкурсі потрібно:

  • Зареєструватися для участі в національному конкурсі за посиланням.
  • Провести урок у період з 7 до 13 грудня 2015 року.
  • Зробити декілька фото зі свого уроку.
  • Приєднатися до спільноти «Партнерство в навчанні» в мережі Facebook та викласти фотографії протягом 7-13 грудня, вказавши назви міста/села та області, назву навчального закладу, клас, ім’я та прізвище вчителя.

Переможців буде обрано за допомогою random.org та оголошено 21 грудня на фейсбуковій сторінці «Партнерства в навчанні».