Подаруй дитині свято

 Як же це чудово, коли у тебе є сім’я, і є люди, які постійно про тебе піклуються. На превеликий жаль, не кожна дитина може розповісти про щасливе дитинство, увагу зі сторони батьків, а є й такі, які навіть не уявляють, як це мати справжню родину, відчувати турботу і ласку.

  З новин популярної серед молоді м. Вознесенська спільноти «ВВНІ» в мережі «Вконтакті» ми дізналися, що адміністратори Скачков Лазар,Оваденко Влад, Гілко Денис та Крикун Алла організували благодійний марафон до Дня Святого Миколая серед учасників групи.

 Допомогу було вирішено надати Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, де живуть діти різного віку, більшість з яких позбавлені батьківського піклування, але ж їх дитячі серця так потребують уваги, співчуття, щасливого безтурботного дитинства з іграшками, книжками, цукерками та позитивними враженнями. Тож багато небайдужих людей перерахували кошти на подарунки для дітей. За зібрані кошти було закуплено канцтовари, солодощі, іграшки. Учні ліцею «Інсайт» напередодні Дня Святого Миколая також долучилися до Благодійної акції «Подаруй дитині свято», принесли чимало потрібних речей: одяг, іграшки, книжки, а на зібрані кошти придбали солодощів.

  І ось 19 грудня, уранці, ми поділилися враженнями від подарунків, які ми 15-16-річні знайшли у себе під подушками. Та все ж на нас чекали значно важливіші справи, адже ми стали помічниками Святого Миколая, і на нас вже чекали вже маленькі жителі Центру. Наш клас приготував для цих діток справжню казку, де були Маша (Ганай Діана) і Михайло Потапович (Павлюченко Максим), неслухняна Ябеда (Комашко Катя), Лінь (Скрипник Катя), Двійка (Коршунович Аліна), а ще Янголи (Ковальчук Діана та Пугач Надя) і Чортики (Волошина Саша та Домчинська Аня). Та все ж головним гостем став Святий Миколай (Соколов Олег), який прийшов з мішком подарунків. Всі ми дружно водили хороводи, танцювали, брали участь у конкурсах. А потім діти отримали багато іграшок, від яких їх було не просто відірвати.

  Ми бачили радість і захоплення в їх очах. Було помітно, як комфортно і затишно дітям у Центрі, як піклуються про них вихователі та психологи, як по-материнськи розповідає про своїх вихованців директор центру Блискунова Л.В., та все ж розуміємо, що ці діти вірять, що у них буде щаслива сім’я, радісне дитинство. І ми бажаємо, щоб їхні мрії збулися.

Ганай Діана , учениця 10-П класу Вознесенського ліцею «Інсайт»