Перемога юних правознавців

Юрист відрізняється від інших тим,

що користується словами, як математичними формулами.

    У день професійного свята — Дня юриста 8 жовтня 2016 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний турнір юних правознавців. Команду від нашого міста представляли учні 10 і 11 класів Вознесенського ліцею «Інсайт» — Бугаєць Дарина, Ніколаєв Андрій, Ганай Діана, Алєксєєнко Наталя і Федорович Юлія.

       Незважаючи на осінню негоду, на турнірні змагання зібралися ще 11 команд із міст Миколаєва, Первомайська та із Баштанського, Березнегуватського, Веселинівського, Єланецького, Казанківського, Новоодеського районів. ixue2azvo7yДух конкурентної боротьби панував у залі й надихав нас на переможний фінал, адже ми відстоювали честь нашого міста й нашого навчального закладу. Перед початком змагань приємно було почути слова привітання та корисні поради й настанови від керівництва МОІППО, науковців, методистів.

       Інтелектуальна гра для команди Вознесенського ліцею «Інсайт» була напруженою й виявилася не з легких, але від того вона була ще цікавішою. У результаті напруженої боротьби у півфіналі з Миколаївським юридичним ліцеєм та муніципальним колегіумом ім. В.Д.Чайки наша команда виборола почесне ІІ місце, а в загальній турнірній таблиці ІІІ місце.

       У ході турніру ліцеїсти продемонстрували високий рівень правових знань, аксіологічну й комунікативну компетентності, а також уміння працювати в команді. Такий досвід для команди ліцею «Інсайт» стане в нагоді й надихне до більш наполегливої праці у навчанні і самовдосконаленні. А ще важливо, що вже у котрий раз своїми перемогами ми доводимо всім переваги профільного навчання у нашому навчальному закладі, де старшокласники стають дорослими відповідальними людьми, свідомими громадянами нашої держави, що готові відстоювати її інтереси на всіх рівнях, розбудовувати краще майбутнє.

Савицька О. А, вчитель правознавства