Тиждень толерантності у Вознесенському ліцеї «Інсайт»

 У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу з 14 по 18 листопада 2016 року у Вознесенському ліцеї «Інсайт»  стартував Тиждень толерантності.

Розпочався  тиждень з конкурсу малюнків та плакатів на тему: «Планета толерантності»  та  «Ми обираємо толерантність»

  16 листопада  була проведена лінійка,  присвячена  Дню толерантності, під час якої  ведучі  розповіли про історію виникнення «Декларації  принципів толерантності» , закликали  учнів  до терпимості один до одного, а також наголосили, що тільки мир і злагода, взаємодопомога, подолання особистого егоїзму принесуть  щастя і впевненість в майбутньому

   У рамках тижня були проведені акції та конкурси:

- акція «Скринька добрих слів», в ході якої учні ліцею  мали змогу ділитися добрими словами та побажаннями один з одним та з вчителями, отримуючи від цього гарний настрій та задоволення.

-  конкурси:  «Кращий рецепт толерантності»; «Стереотипи  в житті людей»; «Мікстура від ксенофобії».

     Також протягом тижня були проведені тренінги, години спілкування: «Учимось розуміти і поважати інших»; «Толерантна людина, Яка вона?»  «Ми обираємо толерантність»; «Конфлікти та способи їх вирішення». Ці заходи були присвячені таким проблемам,  як формування моральних якостей, взаємовідносинам у родині, колективі та суспільстві.

     У ході проведених заходів ліцеїсти мали змогу ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ. Тиждень пройшов цікаво та змістовно, у всіх панував піднесений настрій.

 Голтей Катерина, учениця 11 – М класу