1 вересня – День знань

  Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для вчителів та учнів цей перший день осені постає в пам’яті відлунням першого шкільного дзвоника і початком сходження до вершин країни Знань.

 

  У цей день усі навчальні заклади привітно відкривають двері для своїх вихованців та їхніх батьків, запрошують на свято. День знань символізує завершення літніх канікул та початок нового навчального року, що викликає у школярів та студентів одночасно і сум, і радість. З одного боку, їм так не хочеться прощатися з сезоном відпочинку та розваг і знову дисципліновано «гризти граніт науки», а з іншого — нарешті можна зустріти улюблених педагогів, однокласників чи одногрупників, розповісти про літні пригоди та зануритися у цікавий світ інформації і нових знань.

  Саме в цей день, 1 вересня, Вознесенський ліцей «Інсайт» радо відкрив свої двері для одинадцятикласників та новачків – десятикласників. Останні слухаючи побажання і настанови, і самі, затинаючись від хвилювання, розповідали вивчені вірші. Дівчата одинадцятикласниці співали пісень про Україну та рідний ліцей.

  Цього дня за сумлінну працю та за результатами 2015-2016 навчального року отримали Почесні грамоти Савицька О.А. - вчитель правознавства та Яланська К.Ю. - практичний психолог ліцею.

  Теплими словами поздоровив вчителів, дітей та їхніх батьків і побажав ліцеїстам хороших оцінок, здоров’я та добробуту депутат Вознесенської міської ради Костюков О.В.

   Слова вітань лунали і від директора ліцею «Інсайт» Гурмази О. В. , яка зазначила, що це свято кожного з нас, адже всі ми ходили до школи. Директор побажав десятикласникам аби вони сміливо крокували країною знань під назвою Вознесенський ліцей «Інсайт». На згадку про свято, учні 11 класу вручили десятикласникам символічні подарунки. Право дати перший дзвоник було надано найкращий учениці 11- П класу Бугаєць Дар’ї та учню 1 – А класу ЗОШ № 6 Радовинюку Максиму. На такій урочистій ноті свято першого дзвоника було закінчено.

  Продовженням свята стала відкрита виховна година до річниці Дня Незалежності, на яку запросили всіх бажаючих педагоги ліцею «Інсайт». Актова зала наповнилась атмосферою любові до рідної України. Ліцеїсти активно брали участь у вікторині та конкурсах пов’язаних з історією та сучасністю Батьківщини.

Вітаємо всіх із початком вдалого підйому сходинками знань і бажаємо нових досягнень і перемог! Ольхова Анастасія, учениця 11-М класу