Веселі канікули

А що таке — канікули?

Осінні  дні барвисті,

це час, коли нам ніколи

хоча б на мить присісти

Нажаль, з появою комп’ютерів і телефонів сучасні діти дуже мало часу проводять на вулиці. Найкраща нагода для прогулянки – осінні канікули! А коли ти розумієш, що це останні твої осінні канікули, мрієш провести їх так, щоб запам’ятати. Тому ми, учні 11-М класу Вознесенського ліцею «Інсайт» та наш класний керівник Момотенко В.М, вирушили до прекрасного міста Одеси на екскурсію.

 Одеса зустріла нас привітно. Спочатку ми гуляли найвідомішою вулицею міста – Дерибасівською. Потім відвідали осінній Міський сад. Нам захотілось побачити зірок світового масштабу, тому ми вирушили до музею воскових фігур, де здавалось, що перед нами були справжні герої з відомих нам фільмів. Прогулюючись містом, ми зайшли до археологічного музею. Було цікаво бачити експонати давньої історії, єгипетські саркофаги, а також різні монети та медалі. Прогулюючись Приморським бульваром, збігли Потьомкінськими сходами до Морського вокзалу, свіже морське повітря надихало нас, приваблювало, закликаючи, приїхати ще раз.

Втомлені, але щасливі ми повертались додому, згадуючи день, який ми провели разом та з користю. Ця подорож залишиться в нашій пам’яті приємним спогадом!

Ольхова Анастасія, учениця 11- М класу