Енергозбереження – це важливо!

Чи живете ви енергоощадливо? Чи знаєте взагалі, які дії розуміють під цим поняттям? Які енергозберігаючі заходи допоможуть заощадити і енергію, і кошти родинного бюджету? Погодьтеся, що такі питання є близькими для кожної української сім’ї. Саме цьому був присвячений тренінг з енергозбереження для учнів 10-11 класів у Вознесенському ліцеї «Інсайт».

 Адже дуже важливим є мотивувати учнівську молодь до ефективного використання ресурсів та енергії, покращення своїх побутових звичок в бік більш енергоефективної поведінки. Протягом тренінгу учні багато спілкувались, виконували цікаві вправи та завдання, спробували себе в якості енергоекспертів, працювали над листівкою «Рекомендації жителям міста щодо збереження енергії та економії власного бюджету», за допомогою інфографіки створили «дім нашої мрії», добре зрозуміли, що кожен не має права бути байдужим до цих проблем, ще більше винесли для себе цікавого. Наприклад, для багатьох стало новиною, що електроприлади, підключені до розетки, продовжують потихеньку «їсти» електроенергію, навіть, коли не працюють. «Безумовно, тренінг був для нас корисним», – поділилися враженнями ліцеїсти.

Після заходу учні зробили для себе висновки, що кожен із нас може зробити свій побут комфортнішим та підвищити рівень життя, якщо спробує бути енергоощадним.

Милованова Д., голова Прес центру ліцею «Інсайт»