П'ятнадцять років яскравого життя Вознесенського ліцею «Інсайт»

Є на планеті дороге серцю місце – рідний ліцей.

Стрункі тополі, горять золотом пожовклі листочки, бабине літо снує павутину споминів. І кожного ранку, мов крихітні гомінливі струмочки, зливаючись у єдиний бурхливий потік, прямують сюди учні. І так п’ятнадцять років… Обличчя… Обличчя… Але ти,  ліцею, пам’ятаєш усіх. Ти, ліцею,   – начало всіх начал.        

   Такими словами розпочалося свято у затишному дворику  Вознесенського ліцею «Інсайт», де традиційно в передостанній тиждень вересня  відбувається  одне з головних свят закладу –«Посвята в ліцеїсти». На цьому святі десятикласників  урочисто приймають у ліцейну родину. Приємним  є те, що лави нових ліцеїстів поповнилися братами та сестрами наших колишніх випускників, що складає 30% від цьогорічного вступу . Та в цьому році була незвичайна посвята, адже вона співпала з ювілеєм нашого навчального закладу. Вознесенський ліцей «Інсайт» відзначив п’ятнадцяту річницю від дня заснування. На святі ліцей «Інсайт»  радо  зустрічав гостей:  начальника управління освіти ВМР Кисільова С.В., заступника начальника управління освіти Кожухаренко І.В., завідуючу амбулаторією №3 Новосадову Т.П, адміністрацію ЗОШ № 6 та колишніх  випускників  2004-2017 рр.

   На нашому ліцейному подвір’ї  чотирнадцять  зірочок , цього року в травні місяці з’явиться п’ятнадцята – це п’ятнадцять прекрасних яскравих років, які запам’яталися кожному  випускнику та вчителю своєю неповторністю,  індивідуальністю. Щоб пригадати незабутні миттєвості ліцейного життя, поринути у вир спогадів протягом вечора працював телеканал «Інсайт»  з трансляцією різноманітних передач, таких як : « Підсумки» , Найрозумніший», «Світ навиворіт», «Танці з зірками», «Ліцей має таланти» та ін.. Під час роботи телеканалу працювала також спеціальний кореспондент Умудова Юлія, яка у  «прямих включеннях» надавала можливість виступити нашим гостям.

   Протягом святкової програми ведучі ознайомили присутніх з історією Вознесенського ліцею «Інсайт», здобутками випускників та нинішніх учнів у навчанні, загальноміських конкурсах, олімпіадах.

    Так Вознесенському  ліцею «Інсайт» протягом п’ятнадцяти років є ким пишатися. На сьогоднішній день наш заклад налічує двадцять одного золотих медалістів та  сімнадцять срібних,  має двісті сорок дві  перемоги у різноманітних конкурсах,  пишається своєю командою правознавців, яка щорічно здобуває призові місця в обласному етапі конкурсу юних правознавців (вчитель Савицька О.А).

    Ведучі програми «Підсумки»  Бишляга Катерина та Кучмій Дмитро наголосили на тому, що  ми з гордістю можемо заявити, що наші учні складають успішно зовнішнє незалежне оцінювання та вступають на бюджетну форму навчання до обраних ними вищих навчальних закладів. Ми пишаємось ліцеїстами, які у різні роки існування ліцею «Інсайт» ставали нашими кращими учнями ліцею та міста. Тож присутні разом пригадали імена стипендіатів міської ради у номінації «Кращий учень», це такі учні як: Папук Олена – 2003 рік,  Плотнікова Ольга – 2004 рік, Гурмаза Ірина – 2005 рік, Ірина стала першим кращим учнем міста Вознесенськ від Вознесенського ліцею «Інсайт», Вахник  Альона – 2006 рік, Полежай  Христина – 2007 рік, Кучеренко Ольга – 2008 рік, Ольга також є кращим учнем міста Вознесенськ 2008 року, Компанцева Юлія - 2009 рік, Біловзоров Олексій – 2010 рік, Савчук Вікторія – 2011 рік, Алієва Айдан – 2012 рік, Кращим учнем ліцею «Інсайт» та міста Вознесенськ  2013 року  став Бездітний Артем, кращим учнем Вознесенського ліцею «Інсайт» та кращим учнем міста 2014  став Чорний Іван, Середіна Яна – кращий учень ліцею 2015, Кожухаренко Сергій – 2016 рік. Цьогоріч ліцеїсти вкотре довели, що вони найкращі. Тож  Кращим учнем ліцею «Інсайт»  та міста Вознесенськ - 2017 року стає Федорович  Юлія.

   Святкову програму продовжила  телепередача  «Найрозумніший», у якій  змагалися випускники. Їх завданням було знайти відповіді на простенькі запитання,  що стосуються життя ліцею «Інсайт» у різні роки. В запеклій боротьбі перемогли міцні  знання про історію нашого навчального закладу. Найактивнішими були випускники, а нині вчителі – Фарафонова Світлана (випускниця 2013року) та Шелінгер – Іванова Зінаїда (випускниця 2005року).

   У нашому навчальному закладі навчались та навчаються прекрасні музиканти, надзвичайні співаки та танцюристи,  а скільки у нас у різні роки навчалось гумористів, майстерних техніків. Тож наступною програмою телепередач була передача  «Ліцей «Інсайт» має таланти»». Її ведучі Дубина Владислав та Гаврисенко Юлія відзначили роботу учнівського самоврядування.  Саме завдяки ліцейному Парламенту відбувається формування особистості ліцеїста, розвиваються лідерські якості, вміння самоорганізуватися та згуртувати навколо себе інших. Під керівництвом таких  ліцеїстів, як Кашарайло Віталій, Масевра Олександра, Савчук Вікторія, Волошина Дар’я, Сушкова Вікторія, Ревенко Анна, Ольхова Анастасія, а зараз Костюкова Катерина  наш заклад здобував  перемоги та гідно був представлений на міських заходах.  Кожен учасник учнівського самоврядування, а це майже всі ліцеїсти, вносив частиночку своєї  душі у свята, що так яскраво проходили та проходять  у ліцеї. Возданс, КВК, вокальні конкурси, конкурси читців та інші заходи  не відбуваються без участі та перемоги учнів Вознесенського ліцею «Інсайт». І все це завдяки згуртованості та непереборному бажанню перемоги наших ліцеїстів. Парламент Вознесенського ліцею «Інсайт» здобував  перемогу у міських конкурсах «На кращу символіку школи»,  два роки поспіль отримував стипендію від провінції Хосехуа за кращу організацію учнівського самоврядування.  Наші учні і у вищих навчальних закладах, завдяки розвитку лідерських якостей у ліцеї, очолюють студентські ради, є учасниками профспілкових студентських організацій. До Вознесенського ліцею «Інсайт» надходять листи від університетів з подяками за виховання та розвиток лідерських якостей наших випускників.

  Яскравим моментом вечора стала передача «Танці з зірками», учасником якої  став випускник 2012 року Солодовніченко  Ігор Сергійович, який є керівником  міської студії танцю «Ренесанс». Він привітав ліцей яскравим виступом  своїх вихованців  Косогової Олександри та Гойдича Єгора, які  є братом і сестрою наших випускників.

  Не могли цього вечора не пригадати про зірок спорту Вознесенського ліцею «Інсайт». Ведучі програми «Крок до зірок» Скляренко Валерія та Рожко Вікторія розповіли про те, що  досягнення ліцеїстів  численні. Жодна міська спартакіада не проходила без участі ліцеїстів. Наші дівочі та юнацькі  команди ставали переможцями в таких ігрових видах спорту як гандбол, баскетбол, волейбол та гідно представляли Вознесенськ  у складі  загальноміських команд на обласних змаганнях. Були і особистісні рекорди наших ліцеїстів.  Великий внесок у спортивне життя Вознесенського ліцею «Інсайт» та міста зробили такі ліцеїсти: Реп’янчук Інна, Гойдич Вадим, Кіца Олександр, Усанов Андрій, Ткач Артем (2004 рік), МожейкоПерто (2005 рік), Фадеєв Артем, Ткаченко Андрій, Філікіді Олена, Лаврішин Євген, Мандибура Дмитро (2006 рік), Погорела Карина, Філікіді Надія,Білан Руслан (2007рік), Нежевенко Віталій, Тихонов Сергій (2008 рік), Байдаліна Діна, Дідур Владислав, Тишлер Олег, Волошин Роман, адам Сергій, Годовіченко Андрій, Кутузов Олександр (2009 рік), Нужний Сергій, Баланаліна, Єлаш Андрій, Котвицька Ксенія (2010 рік), Гарас Олег, Голішовець Віктор, Ємельянов Максим, Крючков Станіслав, Богатирьов Владислав, Гойдич Андрій, Вишневський Артур, Кузьмич Ольга (2012 рік), Лугова Олена, Андрєєв Віталій, Рожко Андрій, Старинець Віталій, Кузик Владислав, Малий Денис, Мельник Сергій (2014 рік), Лобаєвський Владислав, Вербна Анастасія, Урбанович Анастасія та Урбанович Катерина, Минюк Тетяна, Семененко  Володимир (2015 рік), Спеціальний Віктор, Гонтаренко Андрій, Ковальова Дар’я, Степанюк Сергій (2016 рік), Дяба Кирило, Юдова Діана, Ковальчук Діана, Волошина Олександра, Бугаєць Дар’я, Петренко Анна (2017рік).  В різні часи кращими спортсменами міста та стипендіатами міської ради у номінації «Кращий спортсмен міста» були Філікіді Олена, Лугова Олена, Ковальова Дар’я, Вербна Анастасія, Чернявський Сергій.Вознесенський ліцей «Інсайт» зараз має свою спортивну зірку – ученицю 11-М класу , кандидата в майстри спорту  зі спортивної аеробіки Волошину Ганну, яка вході  програми «Крок до зірок» продемонструвала  свою майстерність  разом з танцювальним колективом «Фаворит» (художній керівник Чередніченко Людмила Миколаївна).

   Особливу увагу ведуча  передачі «За живе» Милованова Діана  привернула до тих людей, без яких ліцей не зміг би існувати – це педагоги  Вознесенського ліцею «Інсайт». Турботливі і завзяті, милі і прекрасні, вони завжди прийдуть на допомогу, підтримають у тяжку хвилину, і зрозуміють як рідну дитину. Саме їм всі учні, теперішні та минулі,  вдячні за проведені у ліцеї «Інсайт» роки. Всі вчителі є досить досвідченими , мудрими, кваліфікованими.  Вони пишаються своїми учнями, а учні в свою чергу – найкращими вчителями. Так наші педагоги з кожним роком все більше удосконалюються, працюють над собою щохвилини, постійно беруть участь у різноманітних фахових конкурсах. Тож присутнім були представлені досягнення вчителів Вознесенського ліцею «Інсайт», які є численними. А для всіх присутніх  неочікуваним сюрпризом  від вчителів став музичний номер - привітання, у якому наші педагоги висловили побажання своїм учням та випускникам.

    А скільки здивування викликало відеозвернення наших випускників з різних куточків нашої планети. Привітати Вознесенський ліцей «Інсайт» поспішали випускники різних років з Болгарії (Кузик Владислав та Сокур Анна), Туреччини (Урбанович Катерина та Урбанович Анастасія), Білорусії (Бугаєць Дар’я), Китаю (Нежевенко Віталій), Америки (Вербна Анастасія), Польщі (Комашко Катерина та Волошина Олександра), Словаччини (Скрипник Катерина).  Випускники, які навчаються та працюють за кордоном вітали рідний навчальний заклад з ювілеєм, дякували рідному закладу та педагогічному колективу за проведені найкращі роки навчання, а також радили ліцеїстам дорожити кожною хвилиною, кожним днем, прожитим у ліцеї.

   Своєрідним підсумком професійного самовизначення  ліцеїстів стала передача «Твій вибір». ЇЇ ведуча Койба Анастасія відзначила, що 575 випускників ліцею пов’язали своє життя з великим різноманіттям професій. Перш за все хочеться відмітити, що випускники недаремно обирають математичний чи правовий профілі. Серед наших випускників математичного профілю є інженери, механіки, програмісти, працюють наші випускники і в сфері IT- технологій. Загалом 232 випускники пов’язали себе з дисциплінами природничо - математичного циклу. Ми пишаємося нашими адвокатами, юристами, є серед випускників і прокурори. Всього 120 осіб  пов’язали себе з Фемідою.  Військові професії обрали 19 учнів, стали медпрацівниками 21. Ми вже маємо 7 випускників, що присвятили своє життя державній служби з надзвичайних ситуацій та аж 67 випускників, що пов’язали своє життя з працею на педагогічній ниві. Від імені випускників до всіх присутніх  звернулася випускниця 2017 року Воробйова Дар’я, яка привітала десятикласників з надзвичайною подією у їх житті,  побажала перемог і здобутків у навчанні, а рідному навчальному закладу довгих років процвітання. А пісня «Давай, ліцей!» у виконанні Дар’ї, яку присвятила рідному ліцею  викликала шквал аплодисментів.

   Надзвичайно цікавим моментом свята стало представлення десятикласників, адже вони наймолодші учасники  програми. Всі з нетерпінням чекали знайомства з поповненням ліцейної родини. Учні 10-П класу (правового) розповіли про кожного учня класу, заспівали пісню та представили на розсуд глядачів Конституцію свого  класу. Учні 10-М (математичного) склали свою формулу класу  та запалали глядачів феєричним танцем. Хвилюючою миттю свята стала присяга десятикласників та передача «вогника знань» від кращого учня Вознесенського ліцею «Інсайт», Кращого учня міста 2017 року Федотович Юлії. Цей момент запам’ятається десятикласникам на все життя.

      Фінальним яскравим акордом святкування була пісня «Віват, ліцей!», яку на порозі рідного навчального закладу,  під яскравим світлом вогняних фонтанів,  виконували випускники 2004-2017 років, педагоги та нинішні учні Вознесенського ліцею «Інсайт».

   Ми запрошуємо усіх дев’ятикласників наступної осені поповнити ряди ліцеїстів, та  долучитися до нашої великої родини і згодом відчути усі фарби ліцейного життя. Хай кожної осені на нашому подвір’ї лунає присяга, а щовесни спалахує нова зірка випускників. Благополуччя та процвітання тобі, ліцей «Інсайт»!

Парламент ліцею «Інсайт»

Переглянути відео з привітаннями від випускників ви можете за посиланням: Ліцею Інсайт - 15 років!